fbpx

Де продається хороша кава

Звичайно, у найвідповідальніших кавоманів це питання рідко виникає – у них вже є свої місця. Хтось купує каву в спеціалізованих магазинах, хтось в магазинах кави і чаю, хтось взагалі вважає за краще пити цей напій на роботі або брати в кафе з собою.
Ми ж хочемо розповісти, де краще купувати хорошу каву, з експертної точки зору. Адже ми працюємо з кавою безпосередньо і знаємо ситуацію зсередини.
Обрати якісну каву – ціле мистецтво. Давайте почнемо його осягати!
 
Отже, що ми маємо на увазі під визначенням «хороша кава»?
Очевидно, що це натуральний продукт, 100% арабіка – м’яка і вишукана. Може бути трохи розбавлена ​​робустою (80/20, наприклад) – вона надає арабіці міцність і знамениту гіркоту. Тому багато хто обирає саме мікс арабіки з робустою. Але, якщо говорити про якість напою – це переважно вміст арабіки. 80% а то і 100% робусти – міцна, сувора і недорога кава.
Кавові зерна зазвичай завозять з Африки, Латинської Америки, Колумбії і Азії, тут якість залежить від бренду, а не від країни-виробника.
Ще один важливий момент – кавові зерна зберігають свій смак протягом 1-2 місяців після обсмажування, навіть якщо ви не відкривали пачку. Далі – все, ніяких гіркувато-кислих ноток, чудового аромату і всього того, що ми так цінуємо в каві. Тому зернова кава, що стоїть на полицях супермаркетів, не подарує вам насолоди смаком і ароматом. Вона уже свідомо їх втратила. До того ж, в супермаркетах зазвичай продаються недорогі мікси арабіки з робустою, що теж до доброї кави має мале відношення.
Завжди звертайте увагу на етикетку – дата виробництва та упаковки повинні збігатися, це означає, що кава упакували відразу після обсмажування.
І звичайно, намагайтеся купувати каву в зернах – вона довше зберігається, і довше зберігає смак і аромат.
Так де ж купити хорошу каву?
Тепер ми розібралися, що означає хороша кава, переходимо до питання покупки.
В цілому, радимо розглядати тільки 2 варіанти – спеціалізовані оффлайн і онлайн магазини кави.
Купити каву в інтернет-магазині буває навіть вигідніше – дешевше і вибір набагато більше.
Наприклад, у нас представлені арабіка і робуста як в чистому вигляді, так і в фірмових сумішах в різних пропорціях – для багатства смаку.
Ми пропонуємо як свіжообсмажену зернову каву, так і мелену для еспресо, для турки і для френч-преса – в загальному, на будь-який смак і за досить приємними цінами.
І наостанок, чому вам варто спробувати каву саме у нас:

  1. Тільки натуральна, свіжообсмажена кава – обсмажування по вівторках і середах.
  2. Доставка кави по всій Україні – різними службами для вашої зручності.
  3. Простір для експериментів – зберіть самі ВамкаваБокс з улюбленим сортом кави, виберіть вагу і помел.
  4. Авторські суміші і готові кавові набори з декількома видами кави – щоб ви точно знайшли свого улюбленця!
  5. Є опція помелу – вибираючи її, ми подрібнюємо вашу каву просто перед доставкою.
  6. Кава в роздріб і оптом.

З огляду на це все, ми пропонуємо вам купити каву в інтернет-магазині «ВамКава» – мелену або зернову, неважливо. Важливо, що вона буде якісною і смачною. Адже ми все для цього робимо.
Завжди поруч, ВамКава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Способи приготування кавиСпособи приготування кави

Кава – благородний напій з багатою історією. Її цінителі намагаються щоразу придумувати нові шляхи приготування. І ми зараз говоримо не про традиційні турки, кавоварки і прості крапельні кавоварки. Адже є

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!