fbpx

“Підвішена кава” – чашка доброти з рук в руки

Колись в Мюнхені, чекаючи перельоту до Києва, я сиділа в кав’ярні. Звичайне тістечко, гіркуватий еспресо, годинник цокає повільно і все більше хочеться спати. Коли вже потрібно було йти, офіціант приніс мені чашку “з собою”. “Ось від того незнайомця” – чоловік в дальньому кутку кивнув, легко посміхнувся і далі читав газету. Це була моя перша, отримана в подарунок чашка кави.
На вуличках вже покриті першою памороззю звивисті гілки дерев, розчищені тротуарні доріжки від першого снігу, закутані в теплі шарфи перехожі, на рукавицях застигла біла сніжинка, а в руках димить і гріє чашка гарячої кави, залишена в кав’ярні ВамКава незнайомкою або незнайомцем спеціально для мене. Це вже точно не перша, але точно не остання чашка кави, отримана в подарунок.
“Підвішена кава” – чашка, яку можна залишити комусь. Комусь, кого хочеться зігріти своїм теплом напередодні свят.
“Підвішена кава” – для того, хто любить сюрпризи.
“Підвішена кава” – відмінний привід прийти спробувати асортимент нової кав’ярні.
“Підвішена кава” – для закоханих у каву.
“Підвішена кава” – для Вас.

Купіть чашку “підвішеної кави”, залиште до неї записку, зігрійте своїм теплом когось іншого, подаруйте чудовий настрій, відмінний смак і неперевершений аромат!
ЗІГРІТИ
ВамКава – постачальник сердечної теплоти, що вмістилася всього в одній чашці!
З любов’ю, ВамКава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Історія появи кави в УкраїніІсторія появи кави в Україні

Насолоджуючись ароматною кавою, починаєш мимоволі замислюватися про те, яким був її початок. Тобто, як люди знайшли ці дивовижні зерна і навчилися їх застосовувати. Але якщо на ці питання знайти відповідь

Новорічний подарунок: комерційна змова чи …?Новорічний подарунок: комерційна змова чи …?

А чи знаєте ви, що Новий рік таким, як ми його знаємо зараз, з ялинкою, подарунками, традиційним столом, був не завжди. Давайте трохи помандруємо в часі, і спробуємо з’ясувати, новорічний

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!