fbpx

Новорічний подарунок: комерційна змова чи …?

А чи знаєте ви, що Новий рік таким, як ми його знаємо зараз, з ялинкою, подарунками, традиційним столом, був не завжди. Давайте трохи помандруємо в часі, і спробуємо з’ясувати, новорічний подарунок – це комерційна змова чи щось інше?
Єгипет. Зимове сонцестояння. Стародавні предки воліють дарувати подарунки в знак поваги до богів.
Вавілон. У цей зимовий період шанували бога Таммуза, покладаючи під високі дерева дари.
Древній Рим. Зимове сонцестояння, свято Сатурналії. Відзначали закінчення збору врожаю, два тижні відпочивали і обмінювалися подарунками. У цей день римляни вважали, що всі рівні, і варто було дарувати один одному презент, не залежно від статусу і становища в суспільстві.
Біблійний час. У християнській традиції в цей час підносили дари в знак радості і подяки за народження месії.
Подарунки світські, сучасні, почали радувати одне одному на початку XX століття. Красиві обгортки, бантики, стрічки – стали невід’ємним атрибутом свята. Як бачимо, що в давнину, що зараз людина, який готували подарунок, хотіла сказати про своє добре ставлення, повагу, побажати радості в новому році, зробити приємне, показати, що новий рік піднесе щось нове і казкове.
У нас є чарівна угода з Дідом Морозом. Згідно з нею, на сайті можна вибрати подарункові бокси і кавові набори, а також гарантовано отримати солодкі подарунки та сюрпризи до них. Все це з чудовим новорічним настроєм, в відмінній якості і в оригінальній упаковці.
Кава – відмінний і універсальний подарунок. Бокс з ексклюзивною кавою солідно виглядає як подарунок для бізнес-партнера або колезі, викликає досить теплі емоції, щоб стати ідеальним подарунком для друга або коханої людини. Подарувавши каву, можна бути впевненим, що вона сподобається і не буде припадати пилом на полиці. Людина, що отримала кавовий набір “Подарунковий”, кожну заварену чашку буде з теплом і вдячністю думати про вас.
Другу-кавоману просто обов’язково напередодні нового року презентувати набір “Ексклюзив”. Вишукані, шляхетні й міцні кавові ноти точно сподобаються. Красива упаковка і маленькі сюрпризи всередині допоможуть створити потрібну атмосферу свята, і передадуть ваше добре ставлення дорогій серцю людині.
Новорічний подарунок – це не комерційний змова, це частинка вашого тепла, передана в свято. Новорічна кава – більше, ніж подарунок, ніж просто знак уваги.
ВамКава – постачальник вашого новорічного настрою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Купуємо каву в інтернет магазиніКупуємо каву в інтернет магазині

Здавалося б, з якими труднощами можна зіткнутися при покупці кави? Вийшов, прогулявся до найближчого супермаркету … Стоп, ми зараз точно про покупку доброї кави говоримо? Справжні цінителі знають, в мас-маркетах

Що подавати до кави. Рекомендації від ВамКаваЩо подавати до кави. Рекомендації від ВамКава

Подача кави – таке ж мистецтво, як і процес її приготування. Адже різні сорти кави подаються по-різному, зі своїми закусками і десертами. Правильно обрний супровід розкриває смаковий букет і підсилює

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!