ДОСТАВЛЯЄМО ЗАДОВОЛЕННЯ

Вперше нам довелося зустрітися з недобросовісними кавоманами, які оформивши замовлення з післяплатою, погодивши всі моменти по ньому, так і не з’явилися у відділення перевізника, щоб забрати – оплатити замовлення.
Ці люди просто кудись пропали, не відповідаючи на дзвінки, повідомлення.

Ні, ми не стверджуємо, що ці люди шахраї, – однак вони вчинили недобре. Працювати з ними ми більше не будемо.

Не забираючи свої замовлення з незрозумілих причин ми отримуємо безліч незручностей, в тому числі і фінансових. Це організація повернення посилки з усіма наслідками, що випливають грошовими витратами, так і утилізація незабранного замовлення. Ми досталяємо задоволення, і відповідно кава, яка прочекала вже когось на відділенні 5 днів, потім ще 2 поверталась, вже не зможе бути перепакованною і виконувати свою основну функцію – ДОСТАВЛЯТИ ЗАДОВОЛЕННЯ!

Ні, ми не будемо вводити попередню оплату на випадок, якщо ви не прийдете за замовленням, але ми ЗАКЛИКАЄМО усіх, незалежно від того, що ви замовляєте, бути ОБОВ‘ЯЗКОВИМИ і дорослими і нести відповідальність за свої дії.

Ми продовжуємо бути лояльними і дружніми до усіх хто завітав до нас, просто проходячи повз чи зазернувши за невеличким пакуночком кави, і все так само любимо усіх, але необов‘язкових кавоманів ми починаємо додавати до Всеукраїнської Бази недобросовісних покупців.

Завжди поруч, ВамКава ☕️