fbpx

ДЛЯ ВАС

ВамКава спрощує

Від улюбленої кави в турці до вас - всього кілька кліків на сайті, більше не потрібно ходити по магазинах у пошуках того самого. Просто оберіть і замовте, решту зробимо ми. Або оформіть підписку - і ми будемо в обумовлений час відправляти обрану каву, у вас більше ніколи не закінчиться хороша кава. Працюємо 7 днів на тиждень з 7:45 до 21:15.

ВамКава швидко доставляє

Ви самі обираєте зручний спосіб доставки, від 800,00 грн — доставляємо безкоштовно! Завжди пакуємо ваші замовлення з любов'ю, даруємо милі сюрпризи і солодощі, щоб підвищити настрій.

ВамКава закохує в каву

Створюємо авторські суміші, підбираємо сорти, слухаємо і чуємо ваші побажання, вибудовуємо прозорі та надійні відносини - все для того, щоб ви полюбили каву так, як ми.

Чесна ціна

Купуємо каву без посередників, що дозволяє за доступною ціною надати вам каву, без шкоди якості.

Свіже обсмажування

Тільки свіжа кава, обсмажена в ручну для Вашої насолоди. Кава зберігає максимальний аромат і корисність протягом місяця після обсмажування. Ми знаємо це і доставляємо саме свіжообсмажену каву!

Помел за запитом

Більшість надають перевагу самостійному помелу кави перед кожним заварюванням, вважається, що так краще зберігаються смакові властивості; якщо потрібно, ми зробимо для вас помел перед відправкою, виберіть цю опцію при оформленні замовлення.

Налаштуй свою каву

Експерементуйте. Спробуйте каву в міні-упаковці в тестовому наборі, підберіть найсмачнішу для вас каву, не переплачуючи при цьому.

Зручне зберігання

Тришаровий фольгований пакет дозволяє утримувати каву в безповітряному середовищі, що не дає проникати кисню і волозі. Тільки так можна зберегти смакові властивості якомога довше.

Дбайливий сервіс

Ми завжди проконсультуємо, порадимо, підберемо найкращу свіжообсмажену каву. Напишемо лист, вкладемо смачний подарунок.

Заказать звонок
+
Жду звонка!