fbpx

Історія появи кави в Україні

Насолоджуючись ароматною кавою, починаєш мимоволі замислюватися про те, яким був її початок. Тобто, як люди знайшли ці дивовижні зерна і навчилися їх застосовувати. Але якщо на ці питання знайти відповідь досить просто в книгах і всесвітній мережі, то дізнатися про появу кавових зерен на території України не так легко.
Немає офіційних документів, що підтверджують даний факт. Не знайдете ви і прямих посилань в історичних книгах. Бажаючи дізнатися докладніше про першу філіжанку кави в руках українця, необхідно читати між рядків і вміти бачити приховану кавову історію в давніх боях, перемир’ях і дипломатичних візитів.
Деякі версії
Багато істориків стверджують, що українці почали освоювати культуру заварювання кави задовго до того, як вона потрапила до Європи. Всі вважають «європейськими першовідкривачами» італійців. Але вперті факти говорять зовсім про інший розвиток подій. Наша держава досить часто піддавалася набігам турків, а саме вони привезли саджанці кавових дерев з далеких країн і створили цілу культуру обробки і заварювання їх плодів.
Існує кілька варіантів появи першої кави на українських землях:
• козаки – законодавці кавової моди;
• Хотин – місце першої випитої чашечки тонізуючого напою;
• Кам’янець-Подільський – перше місто, що пізнало аромат кави.
Ми розповімо всі три історії, а остаточні висновки кожен зробить для себе. Але можна сказати точно одне, українці пробували смак цього напою, що бадьорить набагато раніше, ніж європейці.
Перші кавомани України – доблесні козаки
Хто, як не козаки, найчастіше «зустрічалися» з турками під час різних бойових дій. Багато з них проводили кілька років в полоні у ворогів, а повертаючись на батьківщину, привозили з собою деякі турецькі традиції. Тому-то, козацтво можна вважати першим європейським споживачем кави.
Мішки з незвичайними зернами часто потрапляли в руки українських воїнів після захоплення кораблів або набігів на турецькі фортеці. Будучи добре знайомими зі звичками ворогів, запорожці швидко знайшли спосіб застосування отриманого «подарунку» і оцінили стимулюючі властивості «чорного» напою. Документального підтвердження даними фактами немає або вони ще не оприлюднені. Але якщо подумати, ця версія стає більш ніж правдивою.
Хотин – фортеця, підкорена кавовими зернами
Так вже географічно вийшло, що між Османською імперією і тодішньої Європою стоїть Хотин. Це зміцнення не один десяток разів витримувало напади з боку турків. Одним з найбільш масштабних вважається опір двохсоттисячним війську Магомета 2 в 1476 році. Цей султан намірився поневолити згадані землі і отримувати з них чималу данину. Але цим планам не судилося здійснитися.
Турки були відкинуті від стін фортеці і в паніці бігли з поля бою, залишивши після себе величезну кількість різних предметів побуту. Серед усього цього «добра» були і мішки з зеленими твердими плодами. Як тодішні жителі Хотина здогадалися про призначення цих зерен достовірно невідомо, але те, що кава їм сподобалася – факт. Особливо його оцінили солдати, що несуть нічні вахти. Напій надавав їм сил і відганяв сон.
Так, далекому 1946 ці землі не входили до складу України. Но пізніше все змінилося. Ось і виходить, що на наших землях люди насолоджувалися заморським еліксиром на 200 років раніше, ніж європейці.
Кам’янець-Подільський – місто, де кава з’явилася раніше, ніж у Відні
Кам’янець завжди виступав своєрідним щитом між християнами і мусульманами. Він був непреступний і сильний. За його багаторічну історію, замок був взятий лише одного разу – в 1672 році. Турки змогли прорвати оборону і зайняли його на довгі 27 років.
Протягом усього цього часу загарбники ділилися своїми звичаями з місцевим населенням: в місті були зведені мечеті, відкриті перші кав’ярні. І тільки після цієї події турецькі воїни пройшли по Європі бойовим кроком і дійшли до Відня. Нехай в 1672 році Кам’янець-Подільський перебував під польською владою, але факт залишається фактом. Саме нинішні українські міста стали першими єфропейськими кавовими поціновувачами. Звідси кава потрапила в Італію, Францію та інші країни.
В історії кави багато «підводних каменів» і білих плям. Але тепер ми з вами точно знаємо, що наші предки були першими кавоманами Європи. Давайте підтримувати вікові кавові традиції України, пишатися своєю мальовничою батьківщиною. Нехай звичка пити смачну якісну каву стане ще однією звичкою, яка збирає за столом всю сім’ю, зігріває вечорами і бадьорить вранці.
Завжди поруч, ВамКава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Як обрати каву в подарунок?Як обрати каву в подарунок?

Цінителі ароматної кави легко дадуть відповідь на питання: «Що подарувати близькій людині?» Багато губляться в здогадах, вибираючи презент. Всім закоханим в цей божественний напій, не завадять наші підказки. З чого

Як зварити смачну каву вдома: ділимося хитрощамиЯк зварити смачну каву вдома: ділимося хитрощами

Приготувати смачну каву – ціле мистецтво. Але його можна осягнути і в домашніх умовах, якщо приділити процесу деякий час. Зараз ми розповімо вам, як зварити смачну каву, використовуючи два найпопулярніші

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!