fbpx

Кава як професія

Світ кави настільки ж багатогранний, як і його смак. Кава починає своє життя в далеких жарких країнах на кавових плантаціях, де за кавовими деревами доглядають фермери, вирощуючи і збираючи кавові плоди. Там же вони обробляють їх різними методами для отримання зелених кавових зерен. Далі трейдери закуповують готову сировину і поставляють її великим оптовим компаніям, компаніям-виробникам або ж на кавові біржі.
Тоді до виробництва кави підключаються обсмажувальники – вони контролюють процес обсмаження кави на ростері, а також складають купажі – змішують кілька сортів кави для отримання оригінального смаку і аромату. Причому купажі можна умовно поділити на 2 види – це змішування зерен декількох сортів – 100% арабіка, і змішування арабіки та робусти для підвищення міцності кави.
Ось ми вже маємо гарну свіжообсмажену каву в зернах. Далі є кілька варіантів розвитку подій – кава упаковується і йде на продаж в магазини, або ж закуповується оптом для кав’ярень та кафе. В останньому випадку на арену виходить всім нам відомий бариста – той, для кого кава стала професією. Саме він в нашій свідомості міцно асоціюється з улюбленим напоєм, і саме перед ним стоїть складне завдання – приготувати каву так, щоб вона зберегла свій смак і аромат, який заклали в зерно при обсмажуванні. Ну і звичайно, хороший бариста порадує вас не тільки смачним еспресо, а й різноманітними кавовими напоями – Flat white, Раф-кава.
Бариста повинен добре розбиратися в каві і методах її приготування. Наприклад, знати, чим відрізняються різні сорти кави, в яких умовах ростуть зерна, якими методами їх збирають, обробляють і обсмажують, і які методи обсмажування використовуються.
Кожен кавовий напій готувати своїм способом і відповідати стандартам – теж завдання бариста. Він за смаком повинен вміти визначати якість напою і причини виявлених недоліків.
До речі, якість кави визначається не тільки за смаком, але і посмаком, кольором і ароматом. Але якість залежить не тільки від правильного приготування. На нього також впливають свіжість зерен, помел, жорсткість води і параметри кавомашини.
Наприклад, у приготованого за всіма правилами еспресо на поверхні повинна бути неосідаюча золотисто-кремова пінка. Італійці ще називають її «кремана».
До речі, в Україні популярні ті ж кавові напої, що і в Європі – еспресо, капучіно, лате макьято. І якщо ви хочете недорого купити каву для їх приготування – наш інтернет-магазин до ваших послуг. У нас можна купити каву в зернах і мелену, для френч-преса і для турки – і все недорого.
Ми також вибрали каву своєю професією і безмежно закохані в свою роботу. Тому для продажу обираємо тільки якісну перевірену каву відомих брендів. Обсмажування проводимо 2 рази в тиждень по вівторках і середах, щоб ви пили напій, що не втратив своїх смакових якостей.
Ми додали опцію помелу і доставляємо каву в будь-який куточок України – все для вашої зручності.
Пропонуємо купити кави в інтернет-магазині «ВамКава» – у людей, закоханих і таких, хто закохує в каву.
Завжди поруч, ВамКава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Новини!Новини!

Дорогі наші покупці, друзі кавомани! Весь колектив команди ВамКава дружно, за вже сформованою традицією, збирається у відпустку з 17 серпня до 26 серпня 2018 р. Не забудьте перевірити і поповнити

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!