fbpx

УГОДА КОРИСТУВАЧА

Продавець  ВамКава, адреса: 03039, м.Київ, вул.Голосіївська,18, тел. +380986804680.
Покупець – фізична/юридична особа, яка замовила та (або) сплатила Товар/Підписку на Сайті Продавця.

Сайт Продавця  www.vamkava.com.ua

Товар  перелік товарів, які Продавець пропонує на сайті. 

Підписка  замовлення на обсмажування, упаковку та доставку кави з обраною періодичністю. 

Дана Угода Користувача (далі Угода) є  публічним договором у відповідності до ст. 633 Цивільного кодексу України та має відповідну юридичну силу. 

Актом повного прийняття цієї Угоди  є заповнення та надсилання реєстраційної форми на сайті, здійснення замовлення/покупки. 

Якщо Покупець не згоден з будь-яким з пунктів цієї Угоди, або з Угодою взагалі, йому необхідно утриматись від здійснення реєстрації або покупки на Сайті відповіно. 
Здійснення покупок на Сайті означає повну згоду Покупця з  правилами, термінами та іншими умовами співробітництва викладеними в цій Угоді.

Приймаючи цю Угоду Покупець підтверджує, що:

а) він являється повнолітньою і дієздатною особою, яка може вчиняти угоди за своїм рішенням та на свій розсуд;

б) його дії дійсно направлені на здійснення покупки на Сайті, в них немає злого наміру, шахрайських дій, спроб порушити нормальну працездатність Сайту, отримати несанкціонований доступ до інформації, яка являється  інтелектуальною власністю або комерційною таємницею Сайту, використовувати Сайт нецільовим методом (наприклад, в якості обмінного пункту, для цілей пошукової оптимізації та ін.),  дискредитувати Сайт або інших Користувачів і т.і.; 

в) за відомостями Користувача, його дії не порушують права інтелектуальної власності третіх осіб;

г) контактна інформація, яка надається Покупцем Сайту, являється вірною, повною і актуальною; 

д) при проведенні платежів на користь Сайту Покупець має законні права на проведення даних платежів; 

е) при отриманні платежів від Сайту Покупець має законне право на отримання даних платежів.
Діяльність Сайту регламентується законодавством України, а також міжнародними правовими нормами, що діють на території України. 

Ціна Товару вказана на Сайті Продавця і не може бути змінена по відношенню до вже розміщених замовлень. 

Опрацювання замовлень проводиться згідно графіку опрацювання замовлень, який вказано на Сайті Продавця, а саме: 

всі замовлення, незалежно від їх змісту, опрацьовуються Продавцем щоденно і передаються в компанії-перевізники з понеділка до п’ятниці. 

У випадку зміни графіку опрацювання замовлень Продавець зобов’язується розмістити про це інформацію на головній сторінці Сайту або повідомити Покупців про зміну графіку опрацювання замовлень через смс. 

Оплата Замовлення проводиться Покупцем або дистанційно через Сайт Продавця з використанням послуг компаній, що залучаються Продавцем для опрацювання дистанційних платежів, або готівкою при отриманні замовлення. 

Отримання готівки відбувається компаніями, які залучаються Продавцем для здійснення доставки. Оплата комісії за переказ коштів  здійснюється Покупцем згідно діючим тарифам компанії перевізника. 

Для успішного опрацювання замовлень Продавець запитує у Покупця мінімальний набір персональних даних, необхідних для коректного опрацювання замовлення. Розміщуючи замовлення на Сайті Продавця, Покупець тим самим дає згоду на опрацювання своїх Персональних даних в розумінні ЗУ “Про захист персональних даних” від 23 лютого 2012 року № 4452-VI зі змінами і доповненнями. Продавець зобов’язується не використовувати персональні дані Покупця в будь-яких інших цілях, крім опрацювання його замовлення, і не передавати їх третім особам, якщо така передача  не обумовлена прямою необхідністю, як наприклад, у випадку передачі адреси і телефону Покупця компанії, що здійснює доставку замовлення. 

Покупець має право у будь-який момент відмінити замовлення без пояснення. Продавець просить Покупця по можливості здійснити відміну замовлення до 10:00, щоб замовлення не було передано до опрацювання. 

Продавець не несе відповідальності за діяльність компаній перевізників, які здійснюють доставку замовлень Покупцю і отримують від Покупця грошові кошти від імені Продавця. Покупець має повне право відмовитись від отримання замовлення у зв’язку з некоректною поведінкою працівників транспортної компанії. 

Всі розміщені на Сайті Продавця тексти написані Продавцем або  залученими їм третіми особами і являються інтелектуальною власністю Продавця. Використання текстів з Сайту Продавця дозволяється виключно з письмового дозволу Продавця. 

Продавець гарантує Покупцю, що Товар на упаковці повністю відповідає змісту і що виробництво Товару повністю відповідає зазначеній даті. 

Продавець зобов’язується бути дружнім до Покупця і докладати максимально зусиль для того, щоб рішення будь-яких спірних питань вирішувати на користь Покупця.  

Заказать звонок
+
Жду звонка!